Hakkımızda

Günümüzde birçok şey gibi besin güvenliği de insan sağlığını tehdit eder tarzda endüstriyelleşmiştir. Devleşen şirketlerin yasaların hatta devletin de üzerinde olabildikleri veya merdiven altı sorumsuz üretim girişimlerinin olaya temel olarak KÂR penceresinden bakmaları gerçeği karşısında kişisel kefalet sistemi ikame ederek dürüst, güvenli, helal gıdaya ulaşım imkânı oluşturma bu projenin temel motivasyonunu oluşturmuştur. 

Tazesinden organizasyonu tanıdığı ve alıcıya da tanıttığı üreticilere dayalı bir gıda güvenliği sistemi oluşturarak ihtiyaçlarını alıcısına ulaştırmayı amaç edinen bir girişimdir. Üreticiyle alıcının iletişimine alan oluşturan yapısı, sadece ürün bilgisi değil, üreticiyle temas imkânı sunan özelliğiyle biriciktir.

Tazesinden girişimi birbirinin dürüstlüğüne kefil olabilen insanların gıda güvenliği konusunda oluşturdukları alıcı üretici güven zinciri ile gıda tedarikindeki suiistimallerden korunma sağlama gayretindedir. Bu amaç çerçevesinde geniş bir güven ailesi zinciri oluşturma çabamızdır.   


Tazesinden

tazesinden-kargo

Neden Tazesinden?

İyi olanı seçiyoruz

Tazesinden, sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için en uygun gıdaları seçiyor.

Her zaman yanınızdayız

Tazesinden, tüm ürünleri seçerek satışa sunuyor, satılan tüm ürünlerin arkasında duruyor.

Sadece güvendiğimiz ürünler

Tazesinden her ürünü değil sadece kefil olabileceği seçilmiş ürünleri size sunuyor.

Küçük üreticinin yanındayız

Tazesinden, endüstriyel üretimi değil küçük üreticileri destekliyor.